Recenzie BenQ GW2470H

Roman

Pridané: 22. júna 2017

Zakúpený v Gigastore

• Pekný obraz za cca 120€ som milo prekvapeny

Potreboval som nejaký obyčajný monitor nakoľko mi starý odišiel a podľa kladných recenzií som sa rozhodol pre tento a som zatiaľ veľmi spokojný

Overený zákazník tpd.sk - elektro

andre

Pridané: 11. januára 2017

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• splnil ocakavanie
  • nema repraky ...ale za taku cenu asi to da aj bez toho :)

Overený zákazník tpd.sk - elektro

Vojto

Pridané: 11. januára 2017

Zakúpený v tpd.sk - elektro

• Výborný

Odporúčam nič lepšie som nemal možnosť vyskúšať.Podobný monitor už mám maximálna spokojnosť s výrobkami Benq..
Ovládanie intuitívne zrozumiteľná Veľkosť výborná na kancelárske práce aj na multimedia ,

Pridané: 24. decembra 2016

(Upravené 24. decembra 2016)

• prijateľná cena, výborný obraz, realné farby pri prehliadke fotiek

Overený zákazník INGRAM

caky

Pridané: 30. augusta 2016

Zakúpený v INGRAM

• pekny obraz aj ked je v miestnosti viac svetla
  • uzky obvodovy ramcek
  • nepotreboval som ho ani nastavovat (jas/kontrast/a pod..) bol som hned spokojny
  • vystup na sluchatka/akt.repro
  • 2x HDMI + VGA

Pri vybere monitora na home-office(ako ext.pracovna plocha) som pozeral hlavne na recenzie a tiez na cenu. Vedel som, ze chcem fHD, matny displej a aby mal nieco naviac .. Spomedzi ostatnych, ktore sa dostali do uzsieho vyberu som postupne vyberal, napr. rychlost odozvy, ci konektivitu. Povodne som chcel 23" (az neskor 24"), ale tento nakoniec vyhral aj medzi 23" aj 24" :). Pouzivam ho zatial len par dni, ale nic negativne som si nevsimol, co by som mohol napisat. Pribalene boli 3 kable: 1) napajaci 230V, 2) VGA (modry konektor), 3) HDMI. Myslim si, ze znacka BENQ je velmi spolahliva a ako pracovnik v IT oblasti sa s tymito monitormi stretavam uz dost dlhu dobu na to, aby som mohol doverovat tejto znacke.

Overený zákazník Comp4U.sk

Pridané: 18. júla 2016

Zakúpený v Comp4U.sk

• kvalita v pomere k cene
  • lahka manipulacia a poskladanie
  • pekne farby
  • ohybny nastavitelny stojan
  • menu aj v češtine
  • zatial nič

Fajn, spokojnosť

Overený zákazník HEJ.sk

Pridané: 19. júna 2016

Zakúpený v HEJ.sk

• VA display, reálne podanie farieb, kontrast, cena
  • Chýbajúci display port ale poriesil som redukciou, nemá reproduktory ale to sú malickosti

Po prečítaní viacerých zahraničných testov som sa preň rozhodol.

Overený zákazník Alza.sk

Vlado

Pridané: 1. januára 2016

Zakúpený v Alza.sk

• Krásny obraz (čierna aj biela)
  • Antireflexná obrazovka
  • Niekedy nemám nervy "šťukať" tie HW tlačítka keď si chcem prestaviť mód

-Tento monitor som si vybral na hranie hier a pozeranie filmov, žiadna profesionálna robota na ňom prevádzaná nebude.
-Porovnával som viac monitorov (veľmi veľmi dlhóó), a radšej prežijem 4ms grey to grey odozvu a budem mať krajšie farby a lepšie pozorovacie uhly ako by som mal mať TN panel, pri hraní fps hier nepozorujem žiaden ghosting ani žiadne rozmazanie.
-V tejto cenovej relácií je to asi najlepšia voľba, upozorňujem že má prirodzený kontrast 3000:1 ! čož je super
-Dizajn, teda výzor je naživo oveľa krajší ako na obrázku
-Svietivosť 250 vynahradzuje antireflexná obrazovka, ono stou svietivosťou nie je problém vôbec pokiaľ vám nesvieti slnko priamo do monitoru
-Toto je maximálna uhlopriečka pre 1080p pretože FullHD na väčšom panely by už nebolo také jemné, toto je hranica ale ja doporučujem FullHD s 22' palcovým monitorom.
-Pre potenciálnych kupcov hociakého monitora !!! nenachajte sa zblbnúť tými žvástami a číslami ako napr. aký obrovský dynamický kontrast má a treba si lepšie popozerať aký je to kontrast, aká odozva, prečítať recenzie atď.
-Môj návod na kúpu monitora je v prvom rade povedať si načo monitor potrebujem, či naozaj využijem vlastnosti monitora, zvoliť si overenú značku a prečítať nejaké tie recenzie
Záver: Monitor príjemne prekvapil výzorom a naplnil moje očakávania, 100% kôli pomeru cena/výkon, profesionálny monitor to nie je ale to po ňom za 157 euro nikto ani nemôže chcieť.

Acer K242HYLbid

Acer K242HYLbid