Heureka.sk - nákupný radca

Špecifikácia LG 24MB37PM

Popis produktu

Jasný IPS monitor 24MB37PMB od výrobcu LG určený pre prácu s textom a grafikou. Ergonomický dizajn, LED podsvietenie, IPS matica, široké pozorovacie uhly, Full HD rozlíšenie, pivot podstavec a úspora energie je kombinácia, ktorú spĺňa profesionálny IPS monitor. Získajte výkonný prístroj s vysokým jasom a IPS panelom pre vysokú kvalitu obrazu.

Bohaté farby, výnimočný dizajn

IPS technológia oživí farby. Získate konzistentný obraz a verné podanie farieb v akejkoľvek časti miestnosti. IPS obrazovka tiež poskytuje široké pozorovacie uhly. Vďaka optimálnej kalibrácii farieb a Full HD rozlíšeniu 1920 x 1080 bodov si môžete prezerať prezentácie a fotografie vo vysokej kvalite obrazu.

Sloboda pri naklápaní monitora

Ergonomický podstavec typu pivot ponúka nastaviteľnú výšku, naklápanie a dokonca otočenie monitora z horizontálnej polohy na vertikálnu. Monitor vyniká elegantným dizajnom, ktorý nielen, že dobre vyzerá, ale šetrí aj miestom.

Super Energy Saving

Monitor poskytuje vynikajúcu úsporu energie pomocou energeticky šetrných funkcií Super Energy Saving znižujúcich plytvanie energie pri zachovaní optimálnej obrazovej kvality. Úsporu energie oceníte najmä pri každodennom použití.

Režim čítania

Vďaka špeciálnemu režimu pre čítanie získate perfektný obraz pre čítanie, ktorý sa prispôsobí Vašim očiam. V režime čítania sa stlmí modré svetlo vyžarujúce v bežných módoch. Pre aktiváciu sa stačí dotknúť tlačidla, čím získate príjemnejší pocit pri dlhodobom čítaní dokumentov, internetových publikácií či emailov. Vďaka režimu čítania Vás už nebudú bolieť oči pri dlhšom sledovaní dát na monitore.

Flicker Save - už žiadne blikanie

LG používa špeciálne technológie, ktoré docielili, že monitory konečne nepreblikávajú. Vďaka tomu si môžete byť istí, že Vaše oči nepocítia únavu. Znížením blikania na nulu teraz môžete tráviť viac času pri obrazovke a získať pohodlný pocit pri sledovaní obsahu na obrazovke.

Parametry produktu

Súhrn

Zaradenie LED monitor
Výrobca LG opraviť
Integrované reproduktory ? áno opraviť
Rozlíšenie obrazovky ? 1920 x 1080 px opraviť
Uhlopriečka displeja ? 24 " opraviť
Vstavaný TV tuner ? nie opraviť
Doba odozvy ? 5 ms opraviť
LED podsvetlenie ? áno opraviť

Obraz

3D ? nie opraviť
Jas ? 250 cd/m2 opraviť
Vertikálny uhol pohľadu ? 178 ° opraviť
Typ povrchu displeja matné opraviť
Prehnutá obrazovka nie opraviť

Vstupy a výstupy

D-Sub (VGA) ? áno opraviť
DVI vstup ? áno opraviť
HDMI áno opraviť
USB nie opraviť
DisplayPort vstup nie opraviť

Ďalšie funkcie a vlastnosti

Vesa 100 x 100 mm mm opraviť
Pivot ? áno opraviť

Rozmery a ďalšie fyzické parametry

Hmotnosť 5.5 kg opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.